Novoroční předsevzetí

Zima není vhodné období pro zásadní změnu v životě. Je to ideální doba pro vznik myšlenky, plánu, který teprve nastartuje změnu v životě. Pokud ale přesto toužíte po změně a dali jste si novoroční předsevzetí, nechtějte ráznou změnu. Zvolte postupnou, a pokud narazíte na překážku, na porušení předsevzetí, buďte k sobě vlídní a začněte znovu.

Takovou jemnou změnu může představovat lepší nakládání s časem. Neplýtvejte promarněným časem u počítače a televize a věnujte ho raději svým blízkým, vzdělávání.

Anebo zkuste využít myšlenky. Je to mocný nástroj, který nás ovlivňuje. Zatímco negativní myšlenky na nás působí jako jed, pozitivní jsou naši nejlepší a nejbližší přátelé. Dejte si předsevzetí, že Moje první myšlenka dne bude vždy pozitivní“. Aby se vám to dařilo, můžete si ji připravit už před usnutím.

Pamatujte, že není všechno podle pravidel, a tak jak bychom očekávali. Jak to potvrzuje tento obrázek. Foceno v Pržně 5. ledna 2014.

Kontakt

www.jitka-joga.cz

jita.muller@seznam.cz

Jitka Müllerová
Bezručova 952
Frýdlant nad Ostravicí
739 11

603 393 789

IČ: 44746890

Vyhledávání

CVIČENÍM PROTI BOLESTI

Podle instrukcí na www.youtube.com/playlist?list=PLuFItaIpVtRSao9gxKAkKT9YPeMZk8qD-  můžete pravidelným cvičením v klidu domova odstranit bolesti pohybového aparátu.

 

Až budete mít pocit,

ŽE SE VÁM NECHCE, vzpomeňte si na toto video.

www.youtube.com/watch?v=McLeerGhnd4

 

Harmonická strava 

www.dr.frej.cz

Výstižné, stručné a zahrnující vše potřebné. Doporučuji k přečtení.

Harmonická strava.doc (36 kB)


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode