Lóma-vilóma krija

18.11.2010 11:03

Technika: Položte se na záda do polohy mrtvoly, šava-ásany. Položte se tak, aby hlava směřovala k severu a mohli jste využít přirozeného magnetického pole země. Začněte hluboce rytmicky dýchat savitrí-pránajámou. Nadechujte pomalu na osm dob, zastavte dech po nádechu na čtyři doby, vydechujte pomalu na osm dob a opět zastavte dech po výdechu na čtyři doby. Opakujte tento dechový cyklus znovu a znovu. 
Po zvládnutí rytmického dechu si představte, že teplá, zlatá prána protéká s každým nádechem vaším tělem od hlavy až k patám. Dovolte tomuto pránickému toku, aby prošel celým vaším tělem. S výdechem si představujte a prociťujte chladivý, stříbrný apánický tok proudící od špiček prstů na nohách až po hlavu. Pokračujte v rytmickém dechu s představami a prociťováním pránického toku s nádechem a apánického toku s výdechem, až dosáhnete hluboké relaxace. Bude to trvat šest až deset minut i déle.

Kontakt

www.jitka-joga.cz

jita.muller@seznam.cz

Jitka Müllerová
Bezručova 952
Frýdlant nad Ostravicí
739 11

603 393 789

IČ: 44746890

Vyhledávání

CVIČENÍM PROTI BOLESTI

Podle instrukcí na www.youtube.com/playlist?list=PLuFItaIpVtRSao9gxKAkKT9YPeMZk8qD-  můžete pravidelným cvičením v klidu domova odstranit bolesti pohybového aparátu.

 

Až budete mít pocit,

ŽE SE VÁM NECHCE, vzpomeňte si na toto video.

www.youtube.com/watch?v=McLeerGhnd4

 

Harmonická strava 

www.dr.frej.cz

Výstižné, stručné a zahrnující vše potřebné. Doporučuji k přečtení.

Harmonická strava.doc (36 kB)


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode