Cvičení už do prázdnin nebude

07.05.2020 21:48

Jistě víte, že od 11. května se otevírají sportoviště. A to za předpokladu, že budou dodržena určitá pravidla. Jedním z nich je udržování dvoumetrových rozestupů mezi sportovci. Na škole jsem si nechala zjistit rozměry naší tělocvičny a propočítala jsem, že bychom mohli cvičit v počtu osmnáct až jednadvacet. Zvažovala jsem, zda vás rozdělit do dvou skupin. Jedna skupina by cvičila v sudé a druhá v liché týdny.  Nakonec jsem od toho nápadu ustoupila. K mému rozhodnutí taky přispělo, že mám nejvyšší čas jít na operaci šedého zákalu, a tak využiju volna, které se mi naskýtá.

Za neuskutečněné lekce vám budu vracet 450 korun. Potřebuji, abyste mi poslali číslo vašeho bankovního účtu. Napište mi ho do e-mailu společně s vašim jménem. Nebo si můžete o tuto částku snížit kursovné pro příští školní rok. To mi také napište do e-mailu, tím si zároveň rezervujete místo.  Kdyby se příští rok cvičení neuskutečnilo, pošlu vám peníze v září. Nestyďte se o peníze zažádat. Já jsem taky požádala stát o Kompenzační bonus pro OSVČ.

Jako útěchu jsem pro vás natočila video s lekcí, jakou běžně cvičíme. Obraz a hlavně zvuk není moc kvalitní, ale snad vám bude k užitku. Zvykněte si několikrát týdně cvičit v domácím prostředí nebo ještě lépe venku. Teprve tehdy budete moci o sobě prohlásit, že cvičíte jógu.

Video naleznete nahoře hned pod obrázkem. 

Těším se na shledání!

Jitka

Kontakt

www.jitka-joga.cz

jita.muller@seznam.cz

Jitka Müllerová
Bezručova 952
Frýdlant nad Ostravicí
739 11

603 393 789

IČ: 44746890

Vyhledávání

CVIČENÍM PROTI BOLESTI

v klidu domova můžete pravidelným cvičením podle instrukcí na www.seniorum.cz/videoserial-cviceni/barevne.html odstranit bolesti pohybového aparátu

 

Až budete mít pocit,

ŽE SE VÁM NECHCE, vzpomeňte si na toto video.

www.youtube.com/watch?v=McLeerGhnd4

 

Harmonická strava 

www.dr.frej.cz

Výstižné, stručné a zahrnující vše potřebné. Doporučuji k přečtení.

Harmonická strava.doc (36 kB)


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode