Prázdniny a příští školní rok

13.06.2022 08:23

Milí cvičenci jogíni!

Jak víte, středeční cvičení už příští rok nepovedu, a tak se s některými z vás už ve cvičení nebudu setkávat. Ti, na které už místo ve čtvrtky nezbylo, mohou přejít k Vlaďce Harisové (v.hari@seznam.cz). Povede na naší škole pondělní a středeční lekce od 17 hodin. Nebo můžete vyzkoušet cvičení se Soňou Milatovou (www.jogasona.cz) v Hrabůvce na Mitušové. U Soni stojí jedna lekce 90 Kč. U Vlaďky stojí školní rok 1500 Kč. Nebo si možná najdete jiné pro sebe lepší a objevnější cvičení, než byly naše lekce. Nějaké základy jste získali a je třeba se posunout dále. Já jsem už také toužila po změně, a tak si budu hledat uplatnění ve svém bydlišti ve Frýdlantu. Časem tam chci cvičení zaměřit cíleně pro starší cvičence.

Přeji vám šťastné léto, prožijte tento čas v radosti a pospolitosti. A udělejte také něco pro sebe. Vylepšete nebo si osvojte návyk, který vám přinese uspokojení a zdraví. Jógové denní rituály jsou dobrým způsobem, jak se vyhnout obavám z budoucnosti. Další věcí, která od vás odežene chmury a úzkosti je vědomí, že "nejsme tělo ani pocity ani myšlenky". Naše podstata, naše Já je místem naší radosti a pramenem lásky.

Těm, se kterými se s lítostí loučím, chci poděkovat za přízeň, kterou jste mi věnovali a popřát vám spokojený a naplněný život. Ať je vám jóga dobrým pomocníkem.

Jitka

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode