Novoroční přání

04.01.2017 17:08

První cvičení v letošním roce nebude ničím výjimečné. Jako obvykle rozhýbeme a protáhneme tělo, posílíme svaly hlavně břišní. Znovu si připomeneme PEVNÝ STŘED TĚLA, odkud vychází naše síla, správné držení těla a správné pohybové návyky, které nezatěžují některou část pohybového ústrojí na úkor části jiné.

Budeme rozvíjet svůj dech, který je spojnicí mezi fyzickým tělem a myslí, tak abychom dosáhli kvalitnějšího provedení pozic a pohybů zároveň s uvědoměním pocitů, které s tím souvisejí. To nám umožní uvolnit tělo a mysl, zbavit se napětí.

Zkušenost z jógové praxe přenášejte do běžného života, tak abyste byli pružní, silní a uvolnění na těle i na mysli. To Vám přeji k Novému roku.

A ještě mám pro vás jedno přání. BUĎTE NA SEBE HODNÍ.  Zbytečně se netrapte, pochvalte se, dopřejte si příjemné zážitky, splňte si svá třeba i bláznivá přání a sny.

Kontakt

www.jitka-joga.cz

jita.muller@seznam.cz

Jitka Müllerová
Bezručova 952
Frýdlant nad Ostravicí
739 11

603 393 789

IČ: 44746890

Vyhledávání

CVIČENÍM PROTI BOLESTI

Podle instrukcí na www.youtube.com/playlist?list=PLuFItaIpVtRSao9gxKAkKT9YPeMZk8qD-  můžete pravidelným cvičením v klidu domova odstranit bolesti pohybového aparátu.

 

Až budete mít pocit,

ŽE SE VÁM NECHCE, vzpomeňte si na toto video.

www.youtube.com/watch?v=McLeerGhnd4

 

Harmonická strava 

www.dr.frej.cz

Výstižné, stručné a zahrnující vše potřebné. Doporučuji k přečtení.

Harmonická strava.doc (36 kB)


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode