Léto budiž pochváleno

22.06.2017 17:24

Je tady léto. Stačí se projít v lese, nechat se pohladit sluncem po těle a po srdci a cítíme, jak je snadné načerpat energii. Je to období naší největší aktivity. Příroda hraje všemi barvami, dozrávají plody. Máme chuť realizovat své plány. Je snadné dělat věci naplno s radostí a nadšením. Je snadné žít v přítomnosti, když víme, že vše krásné, co jsme prožili, zůstává s námi. Patří to k nám, neseme to ve své srdci. I vše těžké a náročné z naší minulosti zůstává naší součástí. Jsou to naše zkušenosti, zdroj poučení a moudrosti. Zkusme si tedy udělat radost tím, že ráno vstaneme dříve než ostatní. Vždyť už se rozednilo. Po ranní hygieně vypijme vlažnou vodu s citrónem, pokud jsme u vody, okoupejme se nebo alespoň osprchujme studenou vodou. Máme-li možnost být venku, pak toho využijme. Zacvičme si pod oblohou v probouzející se přírodě a taky se na chvíli posaďme a zaposlouchejme se do vlastního nitra s nádechem Só a výdechem Ham, tak dlouho, až budou slabiky prostupovat celým vnitřním prostorem hladce, volně a svobodně. Prožívejme kouzlo okamžiku. 

Moji milí cvičenci jogíni!

Po prázdninách budeme opět společně cvičit jógu. Těším se na setkání s Vámi 13. a 14. září, kdy začínáme. Kromě čtvrtku přibudou i středeční lekce ve večerních hodinách. Podrobnosti vám na konci prázdnin sdělím na těchto stránkách a taky e-mailem. 

Vaše Jitka

Kontakt

www.jitka-joga.cz

jita.muller@seznam.cz

Jitka Müllerová
Bezručova 952
Frýdlant nad Ostravicí
739 11

603 393 789

IČ: 44746890

Vyhledávání

CVIČENÍM PROTI BOLESTI

Podle instrukcí na www.youtube.com/playlist?list=PLuFItaIpVtRSao9gxKAkKT9YPeMZk8qD-  můžete pravidelným cvičením v klidu domova odstranit bolesti pohybového aparátu.

 

Až budete mít pocit,

ŽE SE VÁM NECHCE, vzpomeňte si na toto video.

www.youtube.com/watch?v=McLeerGhnd4

 

Harmonická strava 

www.dr.frej.cz

Výstižné, stručné a zahrnující vše potřebné. Doporučuji k přečtení.

Harmonická strava.doc (36 kB)


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode