Cvičíme doma v online režimu pomocí aplikace Zoom

09.02.2021 13:12

Na začátku školního roku se vás na středeční a čtvrteční cvičení přihlásilo přes devadesát. Poté, co byly tělocvičny zavřeny, jsem se snažila vám zprostředkovat cvičení pomocí videí a cvičebních listů – viz záložka vlevo Cvičení doma. Ale až teprve, když jsem měla příležitost účastnit se videokonferencí Zoom, napadlo mě, že by to bylo řešení i pro nás. Zjišťovala jsem, jaký by byl zájem o cvičení, které bych vám v přímém přenosu zprostředkovala z domu. Šedesát z vás projevilo zájem. Tak jsem našla v bytě místo, které sice není zdaleka optimální, ale pro naše účely dostačující. Pak už jenom koupit kameru a licenci a po Novém roce jsme začali.Podle ohlasů, které od vás přicházejí, tak některým tato forma cvičení vyhovuje nadmíru, jiní by dali přednost tělocvičně. Podle mě je největší výhodou, kromě pohodlí domova, že necvičíte pro vnější efekt. Nikdo vás nemůže sledovat, a tak se můžete plně věnovat sobě. Říkám tomu cvičení pro vnitřní efekt. Cvičíte tak, abyste si co nejvíce prospěli.

Ve středu i ve čtvrtek se nás na schůzce schází přes třicet. Někteří využívají oba dny, někteří cvičí ze záznamu, který vám posílám ještě tentýž večer. A to je další efekt cvičení on-line. Máte k dispozici záznam, a tak můžete cvičit třeba každý den. A skutečně toho využíváte, jak jsem se dozvěděla.

Kvalita příjmu se odvíjí od rychlosti vaší sítě. Pokud jste připojeni na síť kabelem, je rychlost vyšší než přes Wifi. Zvuk si může zlepšit, když používáte externí reproduktory, ty bývají kvalitnější, než ty zabudované v notebooku nebo mobilu.

Přikládám fotku z opačné strany pokoje, než je umístěná kamera. Pro představu, co vidím já.

 

 

Kontakt

www.jitka-joga.cz

jita.muller@seznam.cz

Jitka Müllerová
Bezručova 952
Frýdlant nad Ostravicí
739 11

603 393 789

IČ: 44746890

Vyhledávání

CVIČENÍM PROTI BOLESTI

Podle instrukcí na www.youtube.com/playlist?list=PLuFItaIpVtRSao9gxKAkKT9YPeMZk8qD-  můžete pravidelným cvičením v klidu domova odstranit bolesti pohybového aparátu.

 

Až budete mít pocit,

ŽE SE VÁM NECHCE, vzpomeňte si na toto video.

www.youtube.com/watch?v=McLeerGhnd4

 

Harmonická strava 

www.dr.frej.cz

Výstižné, stručné a zahrnující vše potřebné. Doporučuji k přečtení.

Harmonická strava.doc (36 kB)


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode