Kniha návštěv

Datum 10.09.2013
Vložil Katka
Titulek Až budete mít pocit, že se Vám nechce...

Toto videjko (v levém panelu na této stránce) je opravdu velmi inspirativní!!! Síla vůle lidské bytosti dokáže opravdu zázraky...

Datum 21.01.2012
Vložil Standa
Titulek Pochvala a přání

Paní Jitko vaše stránky jsou čím dál lepší a nabídka pobytu na Fatře mě nadchnula,ale je to těsně za Herbertovými Tatrami a tak jsem těžce bojoval kam jet.Ale přátelé rozhodli Tatry tak snad příště bude termín příhodnější.Moc bych se těšil.

Standa rasocha.stanislav@netopyr.net

Datum 11.02.2012
Vložil Jitka Müllerová
Titulek Re: Pochvala a přání

Milý Stando! Jsem ráda, že jste o náš zájezd projevil zájem. Je fakt, že si konkuruje s Herbertovým zájezdem, který už má přece jenom tradici. Pro příští rok se poučíme a termín změníme. Jitka

Datum 01.04.2011
Vložil Lucie
Titulek Pochvala 2

Dobry den pani Jitko, take musim pochvalit Vase stranky. Az me "krasne zabolelo" u srdce, kdyz se koukam na fotky hor - jsou Vase? Nemuzu se dockat, az take vyrazim:-) Jinak dekuji za "temata z lekci", rada si zopakuji, co jste rikala na cviceni.
Mejte se slunickove! Lucie

Datum 06.04.2011
Vložil Jitka
Titulek Re: Pochvala 2

Hora na obrázku se jmenuje Kailas a je v Tibetu, měří 6714 m a je posvátná pro čtyři asijská náboženství : bonismus, budhismus, hinduismus a džinismus.
Žádná horolezecká výprava se nikdy nepokusila dobýt vrchol Kailásu, a to právě z náboženských důvodů, aby byla zachována posvátnost hory. Kolem hory věřící provádějí 50 km dlouhou pouť, které Tibeťané říkají kora. Kora symbolizuje cestu životem, smrtí a mezistav bardo. Na trase jsou dva budhistické kláštery a nejvyšší bod klasické trasy okruhu je 5630 m. Je mým snem tento třídenní okruh spolu s poutníky absolvovat. Možná, že se mi to ještě letos podaří.
Děkuji Lucie za milý vzkaz.
Jitka

Datum 06.04.2011
Vložil Lucie
Titulek Re: Re: Pochvala 2

Dekuji za zajimave objasneni! Moc Vam drzim pesti, at se to povede! Pokud potom budete chtit zverejnit nejake fotky, popr. popis zazitku z cesty, budu hltat Vase stranky:-)

Lucie

Datum 02.02.2011
Vložil rasocha.stanislav@netopyr.net
Titulek Pochvala

Pani Jitko máte móóóc pěkně udělanou presentaci.

 

Kontakt

www.jitka-joga.cz

jita.muller@seznam.cz

Jitka Müllerová
Bezručova 952
Frýdlant nad Ostravicí
739 11

603 393 789

IČ: 44746890

Vyhledávání

CVIČENÍM PROTI BOLESTI

v klidu domova můžete pravidelným cvičením podle instrukcí na www.seniorum.cz/videoserial-cviceni/barevne.html odstranit bolesti pohybového aparátu

 

Až budete mít pocit,

ŽE SE VÁM NECHCE, vzpomeňte si na toto video.

www.youtube.com/watch?v=McLeerGhnd4

 

Harmonická strava 

www.dr.frej.cz

Výstižné, stručné a zahrnující vše potřebné. Doporučuji k přečtení.

Harmonická strava.doc (36 kB)


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode